SEO optimalizace

Komplexní optimalizace pro vyhledávače

Komplexní optimalizace pro vyhledávače

 

Slovo komplexní samo o sobě signalizuje, že realizujeme celkovou optimalizaci pro vyhledávače. O komplexní služby se snažíme, protože považujeme za důležité, aby Vaše stránka neprocházela mnoha "rukama" předtím, než dojde k jejímu finálnímu zdokonalení.

 

Naše společnost Vám dokáže pomoci v rámci všech procesů optimalizace pro vyhledávače. Umíme převést i samotnou optimalizaci a tímto způsobem přispívat k průběžnému zlepšování umístění Vaší webové stránky!

 

 

Do procesu komplexní optimalizace pro vyhledávače jsme zabudovali všechny staré i nové optimalizační procesy, jejichž prostřednictvím bude webová stránka figurovat v Google s tím nejlepším umístněním.

 

Kliknutím na slova /odkazy/ se přesunete na vybraný článek:

·         Optimalizace pro vyhledávače se vyplatí uskutečnit od základů

·         Podrobnosti týkající se optimalizace pro vyhledávače

·         Bezplatný studijní materiál o optimalizaci pro vyhledávače

 

Optimalizaci pro vyhledávače se vyplatí uskutečnit od základů

 

Komplexní SEO optimalizace

Optimalizace pro vyhledávače zahrnuje mnoho detailů, o kterých bychom jako začátečníci ani nepomysleli. Nejdůležitější z nich jsou:

 

Kliknutím na slova /odkazy/ se přesunete na vybraný článek:

 

·         Výběr názvu domény a hostingu

 

·         Výběr klíčových slov

 

·         Tvorba webové stránky

 

·         Psaní obsahu

 

·         Analýza webové stránky

 

·         Nastavení webové stránky

 

·         Budovaní odkazů

 

·         Společenský marketing

 

V případě, že se nám opravdu podaří seznámit se s optimalizací pro vyhledávače ještě před vybráním názvu domény, můžeme získat mnoho velmi cenných informací, které mohou mít později pozitivní vliv na umístnění webové stránky!

V praxi je však zažitější, že převážná většina zájemců při seznámení se s optimalizací pro vyhledávače již disponuje vlastní doménou a hotovou webovou stránkou!

 

 

 

Postupy optimalizace pro vyhledávače se dají teoreticky osvojit velmi rychle, bez rozsáhlého studia, o to těžší je však skutečně zrealizovat pracovní postupy týkající se optimalizace v praxi.

V rámci optimalizace pro vyhledávače Vám víme pomoct se všemi postupy, což znamená, že můžeme začít společnou spolupráci již od základů. Pro nás však není problém ani to, pokud vaši stránku optimalizoval již někdo jiný a jste jen zvědaví na naši odbornost! I v tomto případě jsme Vám k dispozici!

Níže jsou uvedeny jen ty nejdůležitější podrobnosti. Při optimalizaci pro vyhledávače Vám budeme vědět pomoci mnohem obsáhleji!

·         Výběr domény a hostingu

 

Komplexní optimalizace pro vyhledávače

V případě, že ještě nedisponujete s názvem domény, pomůžeme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího názvu. V tomto případě si s Vámi popovídáme o Vašich představách a následně zanalyzujeme ještě volné názvy domén, které mohou přijít v zřetel!

Vyplatí se být pečlivý při výběru poskytovatele hostingu a zohlednit, jak velké hostingové místo nabízí a zda je možné na něj umístit i více domén resp. více webových stránek.

Co je dále velmi důležité, aby nenastávaly přerušení v provozu webové stránky!

·         Výběr klíčových slov

Komplexní optimalizace pro vyhledávače

Výběr vhodných klíčových slov je nejdůležitější částí optimalizace!

 

Od nich je závislá, jaká bude návštěvnost webové stránky, resp. zda si nás potenciální zákazníci vůbec najdou!

 

Za účelem výběru těch nejvhodnějších je vhodné zanalyzovat alespoň 20-30 klíčových slov.

 

Při výběru můžeme zohlednit: kolik lidí vyhledává dané slovo, jak velká je konkurence, zda se nacházíme na venkově nebo v Praze, zda chceme prodávat na národní úrovni, resp. cenné mohou být i tzv. long tail klíčová slova. Zhodnotíme i Vámi zadaná klíčová slova, resp. doporučíme Vám další, které by mohly být pro Vás prospěšné.

·         Tvorba webové stránky 

V případě, že Vaše webová stránka je jen ve stádiu tvorby, dokážeme Vám poskytnout cenné informace. V zájmu aby byla práce s ní v budoucnu co nejjednodušší, a aby její nastavení podporovaly výhodné umístění webové stránky při vyhledávání.

 

I v případě, že již máte stránku hotovou, se vyplatí vyhledat programátora a požádat jej o provedení změn nastavení.

 

Důležité rady týkající se procesu tvorby webové stránky:

 

  • Ať má stránka plochu administrátora, která je snadno ovladatelná, v případě, že chceme upravit obsah nebo zveřejnit obrázek
  • Ať se dá na ploše administrátora vytvářet samostatné URL
  • Ať se dá pro každou stránku nastavit unikátní Title a Meta data. Toto je nejdůležitějším krokem, na který mnoho firem zaměřených na tvorbu webových stránek zapomíná!

 

 

 

·         Psaní obsahů

 

Psaní obsahů je důležité z několika hledisek!

 

V případě psaní obsahů je potřeba myslet na to, aby webovou stránku uživatelé našli. Proto musíme zveřejňovat relevantní informace.

 

Obsah by měl obsahovat min. 1000 znaků, maximální hranice počtu znaků není stanovena.

 

 V případě, že je Vaše stránka málo obsažná, nemáte čas nebo nápad, co byste měli na ni napsat, umíme Vám pomoci i s touhle činností!

 

V případě obsahu je důležité, aby byl jedinečný a nenacházel se na jiné webové stránce, resp. pro každou podstránku je potřeba napsat individuální obsah týkající se daného klíčového slova! O psaní obsahů si můžete přečíst více na naší stránce věnované psaní obsahů!

 

·         Analýza webové stránky

 

V rámci analýzy webové stránky upozorňujeme na její slabá místa. Zjistíme chyby, kvůli kterým stránka nedokáže získat lepší pozici prostřednictvím vybraných hledaných výrazů.

 

Analýza se zabývá zmapováním stránky z obsahové, technické stránky a z pohledu společenského a odkazového marketingu!

 

Toto jsou faktory, jejichž změnou můžeme dosáhnout pozitivních postupů při zlepšování umístění stránky!

 

 

Po analýze s Vámi zjištěné chyby prodiskutujeme, a poradíme Vám, jak by se daly případně odstranit!

Více o analýze optimalizace pro vyhledávače

 

·         Nastavení webové stránky

 

Díky analýze zjistíme chyby a mohou následovat nastavení. Provedeme změnu případných nesrovnalostí, kterými mohou být např. Title či Meta Data, H1 tagy, optimalizace obrázků, s nebo bez www, chyby zdrojových kódů, resp. změnu vnitřních odkazů atd.

 

 

Je potřebné brát v úvahu mnoho faktorů, ne všechny jsou však stejně důležité!

 

V zájmu zajištění lepšího umístnění je potřeba začít tím nejdůležitějším nastavením. Pak mohou přijít na řadu menší úpravy.

·         Budovaní odkazů

 

Budování odkazů znamená, že Vaši stránku posilníme prostřednictvím externích odkazů.

 

 Toto vlastně probíhá tak, že umístníme relevantní články na silných webových stránkách, a na těchto článcích zadáme odkazy na Vaši webovou stránku.

 

Google tímto pádem zjistí vybudované propojení a na základě těchto odkazů zlepšuje pozici Vaší webové stránky podle zadaných klíčových slov.

 

Pokud byste se rádi dozvěděli více o budování odkazů, přečtěte si náš článek o budování PR odkazů!

 

·         Společenský marketing

 

Novinka poskytovaná naší firmou je optimalizace společenského marketingu, což stručně znamená, že v zájmu lepšího umístnění využijeme i Facebook.

 

Takový postup je důležitý z hlediska, že z pohledu Google má webová stránka hodnotu tehdy, když se objevuje na internetu rozvětvená.

 

Pokud se lépe zamyslíme, Facebook je z tohoto hlediska perfektním řešením!

 

Bezplatný studijní materiál o optimalizaci pro vyhledávačeCsatlakozz a beszélgetéshez!
Gyimesi András+ © 2008-2016 Professional SEO s.r.o. Všechna práva vyhrazena.